Fotografia

Fotografia

Zapraszam do naszego studia fotograficznego specjalizującego się w fotografii zwierząt.

Do zainteresowania mnie fotografią zwierząt przyczynili się moi podopieczni – Greta, Quanti, Max, Ajdi, Szarik, Bingo oraz Tofik. Od kiedy pojawili się w moim życiu, wypstrykałem tysiące zdjęć – okazało się, że to jest to, co kocham robić! Chciałem rozwijać moją pasję, którą jest fotografowanie zwierząt. Toruń okazał się dogodnym miejscem do rozpoczęcia szerszej działalności. Zacząłem fotografować zwierzęta przyjaciół, a na spacery z psem nigdy nie zapominam aparatu. Z równym zaangażowaniem robię zdjęcia zarówno zwierzętom rasowym, jak i nierasowym i daje mi to mi tyle samo satysfakcji… Ze względu na różnorodność charakterów i temperamentów jest to praca pełna niespodzianek, dlatego też podstawą mojej współpracy ze zwierzakami jest cierpliwość. Dzięki przyjacielskiej atmosferze podczas sesji oraz metodach pracy dostosowanych do predyspozycji modeli wydobywam z ruchliwego zwierzęcia najbardziej istotne cechy, które chcielibyśmy zatrzymać w kadrze. Miejsc, które proponują usługi takie jak sesja zdjęciowa dla zwierząt, Toruń ma niewiele, dlatego cenię sobie współpracę z każdym właścicielem i jego pupilem.

Wykonanie sesji fotograficznej w studio

Sesje fotograficzną w profesjonalnym studio w cenie 250zł.
Cena obejmuje wynajęcie studia na 1-2 godziny i nieograniczoną liczbę ujęć, z których możecie Państwo wybrać te najlepsze (do 20 zdjęć) dostarczanych na płycie DVD. W cenie sesji zawarty jest lekki retusz oraz kadrowanie do 10 wybranych fotografii. 5 zdjęć przekazujemy w formie papierowej (wywołane format 20/30) oraz elektronicznej – w rozdzielczości 72dpi – gotowe do prezentacji w internecie oraz w rozdzielczości 150dpi do zastosowań niekomercyjnych – w tym prezentacja w internecie np. na stronach hodowli i innych.

Fotografia
Fotografia

Wykonanie sesji fotograficznej w plenerze

Sesje fotograficzne plenerowe w cenie 300 zł. Cena obejmuje 1,5-2,5 godziny pracy w najróżniejszych warunkach. W cenie sesji zawarty jest lekki retusz oraz kadrowanie 15-12 z 25 wybranych fotografii . 5 zdjęć przekazujemy w formie papierowej resztę elektronicznej – w rozdzielczości 72dpi – gotowe do prezentacji w internecie oraz w rozdzielczości 150dpi do zastosowań niekomercyjnych – w tym prezentacja w internecie np. na stronach hodowli i innych.

Oferta Specjalna Mini Sesja

Czas trwania: 10-15 min

Zdjęcia są gotowe do odbioru w terminie do 5 dni roboczych.

Każde zdjęcie zostanie zaopatrzone w logo autora i nie można go usuwać. Cena zdjęć o wysokiej rozdzielczości (do druku wielkoformatowego lub publikacji w czasopismach lub książkach – z pełnią praw autorskich) kosztuje 60zł/szt. Zdjęcie takie nie jest oznaczone logiem autora.

Oferujemy strzyżenie, pielęgnację, fotografię oraz trymowanie psów i kotów.