O nas

Witam Państwa na stronie internetowej Salonu Pielęgnacji i Fotografii Zwierząt.

Serdecznie zapraszam wszystkie pieski, króliki oraz kotki rasowe i wielorasowe, krótko i długowłose, miniaturki i duże psy z całej Polski, na zabiegi fryzjerskie i pielęgnacyjne oraz profesjonalne sesje fotograficzne w studio bądź plenerze.

Zajmuję się strzyżeniem i trymowaniem psów. Kształciłem się pod okiem wykwalifikowanych groomerów, w szkole gromingu Ewy Grabowskiej. Zetknąłem się z wieloma rasami oraz psami wielorasowymi. Nauczyłem się przygotowywać psy do wystaw według określonych wzorców.

Interesuje się fryzurami i trendami panującymi w psiej modzie.
Jestem zwolennikiem działań pielęgnacyjnych służących zdrowiu zwierzęcia.
Nie oferuję farbowania sierści i tym podobnych zabiegów, które nie sprzyjają zdrowiu zwierzęcia, a wręcz przeciwnie, mogą powodować podrażnienia oraz uczulenia.
Psy są moją pasją i miłością od wielu lat, a kontakt z nimi i ich pielęgnacja sprawia mi ogromną radość i satysfakcję.
Salon to spełnienie moich marzeń, a zarazem miejsce, w którym każdy pies poczuje się bezpiecznie, swobodnie i w pełni komfortowo.

Psy towarzyszyły mi od dzieciństwa, dzięki temu poznałem ich zachowanie, wymogi, nauczyłem się je w odpowiedni sposób pielęgnować i dbać o ich zdrowie, a także skutecznie wpływać na ich behawioryzm.

Poprzez uczęszczanie na kursy i pokazy dotyczące pielęgnacji, pogłębiam nadal swoją wiedzę

Przez lata pracy z psami oraz w trakcie szkolenia własnych psów, uczęszczania na seminaria i kursy dotyczące szkolenia oraz behawioryzmu  tych zwierząt, potrafię zminimalizować stres Państwa pupila. Od kilku lat współpracuje z profesjonalnymi treserami oraz behawiorystami na terenie kraju. Wszystkie czworonogi traktuję indywidualnie i poświęcam im tyle czasu, ile wymagają.  Zabiegi pielęgnacyjne wykonuję sumiennie i dokładnie. Pracuję na zasadzie współpracy z psem. Staram się, aby wizyta Państwa psów i kotów była jak najmniejszym dla nich stresem, dlatego u zwierząt bojaźliwych czas wizyty może być dłuższy. Regularne wizyty pozwolą skrócić czas zabiegów pielęgnacyjnych, oszczędzając stres związany z długim strzyżeniem czy trymowaniem, a także korzystnie wpłyną na kondycję sierści psa.

Lokalizacja oraz wystrój salonu zostały dobrane specjalnie z myślą o moich klientach i ich pupilach.
Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie groomerskim, dysponuję odpowiednim stanowiskiem do strzyżenia psów oraz specjalną łazienką do ich kąpania.
Posiadam przestronne pomieszczenia, spełniające odpowiednie warunki sanitarne.

Stawiam na jakość i wysoki poziom wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Do pielęgnacji używam profesjonalnych, sprawdzonych kosmetyków renomowanych firm:
Zapraszam do skorzystania z moich usług od poniedziałku do soboty.

Proszę o wcześniejsze kontakt i uzgodnienie terminu wizyty w salonie.

Oferujemy strzyżenie, pielęgnację, fotografię oraz trymowanie psów i kotów.